Firma TEXAS swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku, wtedy otworzyliśmy sklep z odzieżą męską. To właśnie u nas mieszkańcy Wągrowca kupić mogli swoje pierwsze jeansy. Z roku na rok prężnie rozwijaliśmy tę gałąź naszego biznesu, dlatego też Sklep Odzieżowy TEXAS przy ulicy Pocztowej w Wągrowcu funkcjonuje do dziś.

 

Handel autami używanymi był od z1992r gałęzią działalności firmy TEXAS. W 2008r postanowiliśmy otworzyć punkt sprzedaży czyli plac w miejscowości Kaliska. Cieszymy się dużą sprzedażą ponieważ kładziemy szczególny nacisk na rzetelność ofert samochodów i uczciwość w stosunku do naszych klientów.

 

Firma TEXAS prowadzi sprzedaż aut używanych importowanych wyłącznie z Niemiec, w naszej ofercie znajdują się wyłącznie auta w pełni sprawne, z pełną historią. Większość oferowanych samochodów jest własnością naszej firmy dlatego posiadamy pełną wiedzę na temat stanu technicznego oferowanych pojazdów. Na tej podstawie na wszystkie samochody wystawiamy pisemną gwarancję autentyczności przebiegu. Ponadto auta z naszej oferty posiadają oryginalne książki serwisowe, co ułatwia późniejszą eksploatację.

 

 

Jesteśmy do Państwa usług cały tydzień, tak aby każdy mógł do nas dotrzeć nie rezygnując ze swoich codziennych zajęć. Chętnie podzielimy się z Państwem naszym wieloletnim doświadczeniem i doradzimy jakie auto spełni Państwa oczekiwania.

Zapraszamy!