Jako jedni z niewielu sprzedawców gwarantujemy Państwu autentyczność przebiegu od momentu zakupienia przez nas pojazdu za granicą. Wszystkie auta importowane przez nas pochodzą z pewnego źródła, kupujemy tylko takie samochody, których historia nie budzi zastrzeżeń.

Przewagą kupionych przez nas samochodów jest to że wszystkie posiadają opinie niezależnego rzeczoznawcy, który ma między innymi ustalić autentyczność przebiegu. Na tej podstawie wystawiamy naszą pisemną gwarancję autentyczności przebiegu.  Dodatkowo w każdym ogłoszeniu podajemy numer identyfikacyjny pojazdu VIN który pomaga potwierdzić historie auta.

Czytaj więcej...

 

_________________________________________________________________________________________________________

 GWARANCJA PRZEBIEGU

§1 pkt. 1: "Na mocy art. 577 oraz art.578 §1 Kodeksu Cywilnego firma handlowa „TEXAS” udziela gwarancji autentyczności przebiegu pojazdów sprowadzonych z Niemiec przez naszą firmę potwierdzając tym faktem wysoką jakość świadczonych usług."

 

§1 pkt. 2: "Gwarancja zaczyna obowiązywać od chwili podpisania przez kupującego faktury VAT-MARŻA wystawionej przez firmę handlową „TEXAS”."

 

§2 pkt.2: "Firma handlowa „TEXAS” gwarantuje autentyczność przebiegu od momentu zakupienia pojazdu za granicą i zobowiązuje się do zwrotu pełnej sumy pieniędzy ustalonej za dane auto w ciągu 14 dni roboczych oraz odbioru zakupionego pojazdu w momencie, gdy przebieg pojazdu zakupionego w Niemczech przez gwaranta różni się w chwili jego sprzedaży kupującemu."

 

§3 pkt.1: "Kupujący traci wszelkie uprawnienia wynikające z gwarancji w przypadku stwierdzenia dokonywania napraw i zmian w przedmiocie gwarancji we własnym zakresie w ciągu 14 dni roboczych od daty zakupu pojazdu."

 

§4 pkt.1: "Powyższa gwarancja nie ogranicza ani nie zawiesza uprawnień kupującego wynikających z tytułu niezgodności pojazdu z fakturą."

Ostatnie komentarze

 • Łukasz 17.02.2019 17:23
  Polecam autokomis Texas.Zakupiłem tam 2samochody.Fach owa obsługa oraz cała prawda o historii auta ...

  Czytaj więcej...

   
 • Łukasz 17.02.2019 17:16
  WIELKI POZYTYW.Polecam autokomis Texas zakupiłem już tam 2 auto.Miłe podejście do klienta oraz szczera ...

  Czytaj więcej...

   
 • Stanislaw 03.02.2019 16:14
  W czerwcu 2013 roku zakupiłem KIA CEED 2,0 benzyna automat 143 KM z przebiegiem 42000 km ,do dzisiaj ...

  Czytaj więcej...

   
 • Łukasz 14.10.2018 16:22
  na autohandlu kupiłem vw golf, obsługa na wszystkie pytania dopowiadali rzeczowo i konkretnie, jestem ...

  Czytaj więcej...

   
 • Daria 15.08.2018 09:59
  Witam, kilka dni temu kupiłam Seata Ibizę, jestem bardzo zadowolona z tego auta. Panowie szczerze ...

  Czytaj więcej...